Wysoka prędkość wewnętrzna Dripper okrągły Inline Drip Nawadnianie Line

Linia nawadniająca o dużej szybkości kroplowej Charakterystyka konstrukcyjna linii produkcyjnej 1, automatyczny mechanizm odciągający 2, urządzenie dostarczające ślimaki Szlifowanie prowadzi się przez stop aluminium, co zapewnia wygładzanie szybkiego dostarczania kapciuszy, co pozwala na zmianę zużycia. .
Product description

Wysoka prędkość wewnętrzna Dripper okrągły Inline Drip Nawadnianie Line


Charakterystyka konstrukcyjna linii produkcyjnej

1, automatyczne urządzenie rozpoznające dripping

1

Sposób pracy

Pneumatyczny odśrodkowy

2

Szybkość rozpoznawania kapania

1300 szt / min

3

Moc silnika dla urządzenia rozpoznającego

750W


2, urządzenie dostarczające ślimaki

Ścieżka ta rysuje się przez stop aluminium, co zapewnia wygładzanie szybkiego dostarczania kapciuszy, jest wygodne do wymiany części zużycia.

Napęd do napełniania napojów: adoptowany silnik serwomotorowy AC, który zapewnia stabilność dostarczania podajników.

Urządzenie załadunkowe jest sterowane za pomocą serwomechanizmu, co zapewnia, że stojak utrzymuje przestrzeń roboczą w zależności od zmiennej prędkości rurki kapiącej w każdej chwili.

Dzięki konstrukcyjnie wytrzymałej konstrukcji wyróżnia się nadużyciem z wytłaczarki jednoślimakowej do formowania próżniowego systemu chłodzenia oraz systemu wiercenia i wizualnego urządzenia inspekcyjnego, aby zapewnić wysoką wydajność i wysoką skuteczność naszej linii kroplowej, dzięki czemu projektor emitujący niewielkie emitery zapewnia mniejszą stratę tarcia, co pozwala na dłuższą pracę Boczne i bardziej opłacalne projektowanie systemu. Linia kroplowa z oszczędnością energii do 15%, niższym ciśnieniem regulacyjnym i mniejszą stratą tarcia zmniejsza zapotrzebowanie na energię nawet o 15%.


Hot Tags: Wysokie prę dkość wewnę trznego drutu okrĘ ... głego rurociągu Inline Drip Irrigation Line, Chiny, dostawców, producentów, fabryka, hurtownia, tanie, niska cena
Produkty powiązane
Zapytanie

Prawa autorskie © Tianjin Huaxushengtai Technology Co., Ltd Wszelkie prawa zastrzeżone.Telefon: +86-22-63832001