Chiny PE Płaskie emiter rury nawadniania linii produkcyjnej do produkcji rolnej

Linia produkcyjna taśmy do nawadniania kroplowego Właściwości: 1. Szybkosc wytłaczania 2. Obróbka bez pyłu 3. Wysoka konkurencyjność technologii Główne części linii produkcyjnej taśmy nawadniającej Drut jednoślimakowy: nos maszyna przyjmuje strukturę spiralną jednowarstwową; Ciśnienie wewnętrzne jest jednorodnością, ...
Product description

Linia produkcyjna taśmy nawadniającej

Cechy:

1. Szybkie wytłaczanie

2. Obróbka bez pyłu

3. Wysokiej technologii konkurencyjnej cenie

Główne części linii produkcyjnej taśmy nawadniającej Drip

Wytłaczarka jednoślimakowa:

Nos maszynowy przyjmuje strukturę spiralną pojedynczej warstwy; Ciśnienie wewnętrzne jest jednorodnością, co może poprawić właściwość przepływu tworzywa sztucznego, połysk produktów i jednolitość grubości ścianki, co jest odpowiednie do szybkiego wytwarzania rury cienkościennej.

Czujnik ciśnienia wytłaczania:

Nos jest wyposażony w czujnik ciśnienia, który w każdej chwili może obserwować ciśnienie wytłaczania.

Półautomatyczny zmieniacz ekranu: gdy ekran filtra musi się zmienić, operator może wyłączyć ekran filtra i zmienić filtr zapasowy netto za pomocą przycisku sterującego zmieniaczem ekranu.

Urządzenie do napełniania napojów:

Ścieżka ta rysuje się przez stop aluminium, co zapewnia wygładzanie szybkiego dostarczania kapciuszy, jest wygodne do wymiany części zużycia.

Napęd do napełniania napojów: adoptowany silnik serwomotorowy AC, który zapewnia stabilność dostarczania podajników.

Urządzenie załadunkowe jest sterowane za pomocą serwomechanizmu, co zapewnia, że stojak utrzymuje przestrzeń ustaloną zgodnie ze zmienną prędkością rurki kapiącej w każdej chwili.


Hot Tags: Chiny PE płaski emiter nawadniania kroplowe rury do produkcji linii do rolnictwa, Chiny, dostawców, producentów, fabryki, hurtownia, tanie, niskie ceny
Produkty powiązane
Zapytanie

Prawa autorskie © Tianjin Huaxushengtai Technology Co., Ltd Wszelkie prawa zastrzeżone.Telefon: +86-22-63832001